JOŽÁNEK Mikina pre nosiaci a tehoten - malinová

Dostupnosť: do 3 - 10 prac.dnů

44.42€

farba: Malinová, veľ. S/M

Popis

Mikina Vendy sa vsadením pre nosiaci mamičky a tehotné ženy.

Materiál: elastická teplákovina (94% bavlna, 6% elastan), z vnútornej strany počesaná (chlpatá). Látka je stredne silná, vhodná teda pre celoročné nosenie.

Vďaka dômyselnému tvaru vepínací vsadky je vhodná pre tehotné ženy (ktoré si vsadku v hornej a prostredná časťi stiahnu na minimum) aj nosiaci mamičky ktoré využijú jej plnú šírke). Nemusíte teda nič ďalšieho dokupovat. Mikina má v dolnom leme zvnútra ukrytú reguláciu pre stiahnutie, aby pod ňu nefúkalo.

Mikina neslúži na nosenie dieťaťa!
Dieťa musí byť nosené v šatke alebo inom nosiči. Mikinu je možné obliecť len cez dieťa nosené vpredu na tele.

Po ukončení nosícího obdobia (alebo ak niekam vyrazíte bez dieťatka), stačí vsadku vybrať a mikinu zapnúť len jedným zipsom.

Vyrábame v 3 veľkostiach:
(Pre správny výber veľkosti doporučujeme zmerať košele / tričká, čo bežne nosíte)

S / M: veľkosti 36 - 42, teda pre obvod cez prsia cca 80 - 100 cm (bez vsadky - pri vopnutia vsadky až o 30 cm viac v strednej časti). Šírka v prieramkoch 47 cm, šírka dole 51 cm, šírka vsadky v najširšej časti 30 cm.

M / L: veľkosti 40 - 44/46, teda pre obvod cez prsia cca 90 - 110 cm (bez vsadky - pri vopnutia vsadky až o 30 cm viac v strednej časti). Šírka v prieramkoch 52 cm, šírka dole 56 cm, šírka vsadky v najširšej časti 30 cm.

L / XL: veľkosti 44-50, teda pre obvod cez prsia cca 100 - 120 cm (bez vsadky - pri vopnutia vsadky až o 30 cm viac v strednej časti). Šírka v prieramkoch 57 cm, šírka dole 61 cm, šírka vsadky v najširšej časti 30 cm.

Na fotke je vesta veľ. S / M na 178 cm vysokej žene, o váhe 64kg, na fotke je bábätko 62 cm veľké.
Naše stránky používajú súbory cookies. Viac info